LED Watch.cz ověřeno zákazníky

Výměna zboží

 


Úvod » LED hodinky Samurai

LED hodinky Iron Samurai pánské a dámské varianty

LED Hodinky Samurai jsou jedinečné svou stavbou a celkovým vzhledem. Valná většina těchto stylových a velice oblíbených LED hodinek jsou celokovové a jejich design je dělán tak, že v neaktivním stavu hodinky působí jako masivní kovový náramek. Klasické náramkové hodinky Samurai jsou na zápěstí na první pohled k nepoznání od náramku až do chvíle aktivace LED displeje. Hodinky mají velice pěknou a pevnou stavbu a i jejich zapínání je dělané tak, aby plynule navazovalo na design náramku u hodinek. Jsou k dispozici v pánském a dámském provedení.

LED hodinky Samurai


Pánské a dámské LED hodinky Iron Samurai

Design a kompletně vše na hodinkách je v obou provedeních zcela stejné, jediný rozdíl je v rozměrech hodinek. Dámské provedení je samozřejmě kratší, ale hodinky jsou i o 5 mm štíhlejší oproti pánskému provedení. I přes to, že jsou dámské hodinky celkově jemnější, jsou oba modely spíše unisex a záleží více na stylu, který vyznáváte, nebo na rozměru vašeho zápěstí. Pro dámy je jemnější provedení hodinek Iron Samurai jistě vhodnější, ale zcela bez obav je mohou nosit pánové s užším zápěstím, nebo chlapci. U veškerých hodinek Samurai jsou měnitelné baterie a jejich velikost se dá přizpůsobit prostým odebíráním jednotlivých článků s řemínku hodinek.

Zrcadlové LED hodinky Iron Samurai

Tento model hodinek Iron je designově velice pěkně a precizně zpracován. Jejich náramek je velice pohledný a displej skvěle zapadá do celkového návrhu hodinek. Jsou k dispozici v červeném a modrém provedení LED displeje. Jak všechny hodinky Samurai a ostatně i veškeré hodinky na tomto shopu mají vyměnitelné baterie a jejich velikost je upravitelná na ideální délku k vašemu zápěstí.